Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

27.8 C
Skopje
Wednesday, July 6, 2022

More
  домаМеханизацијаВидео: Жетва на пченка во Франција!

  Видео: Жетва на пченка во Франција!

  Жетва на пченка во Франција! 100ха | 28 редови | ТЕШКИ УСЛОВИ
  https://www.youtube.com/watch?v=RN72bqZ1Rb0
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Министерот за земјоделие повика на трпеливост
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Министерот vs Тутунарите
  spot_img
  spot_img
  spot_img