Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

22.9 C
Skopje
Tuesday, June 25, 2024

More
  домаАгро колумнаЦените на кванташки низ годините

  Цените на кванташки низ годините

  petel baner

  Цените на кванташки низ годините – Веќе неколку години одиме по пазарите и ги објавуваме цените.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Затоа си помисливме еве и да објавиме некој пресек на тоа како се движеле цените.

  Цените на кванташки низ годините
  Цените на кванташки низ годините
  Цените на кванташки низ годините
  Цените на кванташки низ годините
  Цените на кванташки низ годините
  Цените на кванташки низ годините

  Цените во 2022 година изгледа ќе бидат многу повисоки доколку не се среди ситуацијата во светот.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img