Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

30.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаМеханизацијаПневматска сеалка со микрогранулатор- Гунгор

  Пневматска сеалка со микрогранулатор- Гунгор

  petel baner

  Пневматска сеалка со микроглануратор – Гунгор достапна во продажните салони на Хемометал Битола по акциска цена од 5500 евра.

  Пневматска сеалка – Гунгор важни спецификации:

  • Идеална за сеење на цвекло, диња, лубеница, морков, краставица, домат итн.
  • Променливо растојание на редови од 1.5 см до 162 см
  • Депозитор за ѓубриво
  • Микрогранулатор

  Сеалката е достапна на лагер во продажните места на Хемометал Битола.

  За подетални информации можете да се информирате на следниот ЛИНК, или јавете се на овој БРОЈ.

  agrounik

  Повелете во сите подружници на Хемометал низ Македонија.

  Секогаш одберете ги најдобрите на пазарот!

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  ХЕМОМЕТАЛ – изберете со доверба.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img