Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
Sunday, March 3, 2024

More
  домаситеТРАКТОР LOVOL 754 – Моќен, Современ, Ефикасен

  ТРАКТОР LOVOL 754 – Моќен, Современ, Ефикасен

  Agrobot

  ТРАКТОР LOVOL 754 – Моќен, Современ, Ефикасен

  Единствено во НАЈК ПРОМ ДООЕЛ!

  Тракторот LOVOL 754 е дизајниран за најефикасна и најсовремена обработка на Вашите земјоделски површни.
  LOVOL 754 поседува ефикасен 4-цилиндричен дизел мотор со PERKINS технологија со директно вбризгување за стабилна работа на моторот, ниска потрошувачка, обезбедува максимална сигурност и прoфесионална обработка на сите работни површини.
  Тракторот LOVOL 754 трета генерација поседува најнов модел на кабина, херметички затворена со парно и клима, рамен под, шибер.
  Овој модел на трактор LOVOL 754 е со 3 години гаранција и целосна подршка во и вон гарантен рок во Нашиот високо опремен овластен сервис за сите застапувани брендови.
  LOVOL 754 во понуда и без кабина со заштитен рам и настрешница

  ТРАКТОР LOVOL 754

  Спецификација за Трактор LOVOL 754:

  • Mоќност на мотор 75кс
  • Погон на сите 4 тркала / 4WD
  • Хидрауличен волан
  • Синхронизиран менувач 12/12
  • Гуми радијални / опција гуми нормал
  • Тегови напред и назад
  • Компресор, 2 влечни куки, топлинг
  • Кабина херметички затворена со клима и парно, рамен под, радио со USB, брисачи
  • Опција и без кабина, со настрешница и заштитен рам
  ТРАКТОР LOVOL 754

  За подетални информации, тимот на НАЈК ПРОМ ДООЕЛ Ви стои на располагање!
  075468450
  072261251
  НАЈК ПРОМ ДООЕЛ е компанија која успешно работи безмалку 20 години на Нашиот пазар и професионално се занимаваме со трговија на големо и мало со продажба на трактори, земјоделзка механизација, градежна механизација, мотоцикли, четирицикли и другo.
  Генерални и директни увозници сме на повеќе познати и реномирани брендови како LOVOL, POLARIS, ODES, LINHAI, OKAY Economic, AGROKUN и други.

  petel baner

  Поседуваме високо опремени и квалификувани сервиси во Струмица и Битола со кој вршиме овластено сервисирање на сите брендови во и вон гарантен рок, редовни сервиси, целосна подршка на терен со голем возен парк и квалификуван кадар да одговори на сите потреби во најкраток можен рок.

  Главна цел на целиот тим во НАЈК ПРОМ е давање на квалитетни производи и услуги кои одговараат на сите нормативни барања со што секогаш се грижиме за долготрајна и квалитетна соработка со Нашите ценети клиенти.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Разгледајте дополнително понудата на Најк Пром Дооел на нивнатата веб странаФејсбукИнстаграм.

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img