Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

24.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаАгро ВестиРезидба на праска на кој му треба работник нека му го побара...

  Резидба на праска на кој му треба работник нека му го побара Онур Демиров

  petel baner

  Во ова време најтешко е да се стигне до добри и вредни работници.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Онур Демиров ни испрати видео во кое ги покажува своите вештини.

  Доколку некој е заинтересиран за услугите на Онур можете да го добиете на овој линк:

  https://www.facebook.com/100051728559824/videos/193657562368528/

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img