Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

38.8 C
Skopje
среда, јуни 23, 2021

More
  домаОгласиСе продава расад зелка објава во земјоделската група

  Се продава расад зелка објава во земјоделската група

  Се продава расад зелка ова е услужен оглас со кој што се трудме да ви помогнеме.

  Тимот на www.zemjodelie.mk ќе продолжи бесплатно да ги објавува постовите за продажба на Земјоделците членови во Земјоделската група на Фејзбук и Вибер.

  Се продава расад зелка
  Расад на зелСе продава расад зелка

  Огласувачот може да го добиете на овој број 071621005 или да му пишете во Земјоделската вибер група.

  Земјоделците се почесто ги користат социјалните мрежи за да ги продаваат и купуваат. Ова е една од тие групи.

  Исто така Земјоделците објавуваат и во Вибер групата на zemjodelie.mk

  Поздрав Земјоделци

  Само Рурално.

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Див костен
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Болести кај говедата под влијание на микотоксини
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...