Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

30.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаАгро ВестиFarmeri.mk grupa повторно е активна

  Farmeri.mk grupa повторно е активна

  petel baner

  Farmeri.mk grupa повторно е активна и е тука за нас Земјоделците.

  Оваа најголема замејоделска група беше блокирана од страна на фејзбук пред некое време иако броеше некаде скоро 60 000 членови .

  На наше огромно задоволство Farmeri.mk grupa е повторно тука за нас и е место каде што Земјоделците може да купуваат, продаваат, да разменуваат идеи и искуства и секако да се дружат.

  Најискрено ве повикуваме да се зачлените и заедно да помогнеме да се врати сјајот на оваа најголема земјоделска група.

  agrounik

  Во минатото се појавија многу фезјбук групи со слично име кои што пробуваат да ги привлечат Земјоделците со самото име farmeri.mk кое стана синоним за земјоделско дружење.

  Вистинската група ја води админот Etem Karanfili и неговата дружина од модератори.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Искрено ја препорачуваме оваа група farmeri.mk grupa и ве повикуваме да се зачлените внатре.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img