Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

19.8 C
Skopje
Sunday, June 23, 2024

More
  домаАгро ВестиМалверзации со откупот на тутунот

  Малверзации со откупот на тутунот

  petel baner

  Малверзации со откупот на тутунот. Тутунарите алармираат дека можно е да има малверзации со вишокот на тутун и со увозот на тутун во Македонија.

  agrounik

  Огромни бизниси се вртат во оваа земјоделска гранка но и огромен е бројот на Тутунари кои што ја одгледуваат и зависат од оваа земјоделска култура.

  Останува да видиме можеби и надлежните ќе се заинтересираат околу оваа работа.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk
  малверзации со откупот на тутунот
  Малверзации со откупот на тутунот ?

  Ова е изјава на еден од лидерите на Тутунарите.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img