Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

11.8 C
Skopje
Thursday, May 16, 2024

More
  домаАгро ВестиЛегнаа пари кај Лозарите

  Легнаа пари кај Лозарите

  petel baner

  Легнаа пари кај лозарите

  Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој на сметките на 14.113 лица кои одгледуваат лозови насади исплати вкупно 550.741.044 денари.

  Agrobot

  Со здравје да си ги трошите.

  Кој дава пак да дава кој зема пак да зема.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Легнаа пари кај лозарите ќе биде весело во Тиквешијата

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img