Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

17.8 C
Skopje
Tuesday, May 18, 2021
More
  домаАгро ВестиСреќен 8 ми Март на сите жени

  Среќен 8 ми Март на сите жени

  Среќен 8 ми Март на сите жени и секако најсреќен на жените што живеат во руралните средини.

  Можеби мажите се појак пол но без вас жените нема живот. Затоа без двоумење кажуваме дека вие сте појакиот пол.

  Ви благодариме за вашиот труд и заложба на работа, на поле, во домот, во фамилијата, во семејството ….

  Вие сте вистинските СУПЕР ХЕРОИ од секогаш.

  Да сте живи и здрави.

  Среќен 8 ми Март

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...