Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

14.8 C
Skopje
Saturday, May 25, 2024

More
  домаАгро ВестиПари за земјоделието за 2021

  Пари за земјоделието за 2021

  petel baner

  Пари за земјоделието за 2021 ќе има во овие периоди. Доколку може да се верува на надлежните во овие периоди треба да легнат парите на сметките на Земјоделците според мерките и подмерките.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Крајниот рок за почетокот на исплата на средствата по мерки и подмерки од оваа
  програма ќе се извршува според следниот распоред:

  Пари за земјоделието за 2021

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img