Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

17.8 C
Skopje
Tuesday, May 18, 2021
More
  домаАгро ЗабаваШто значи оваа песна ?

  Што значи оваа песна ?

  Дали знаете што значи оваа песна ?

  Што значи оваа песна ?

  Оваа песна значи ново јајце.

  За тие што незнаат или подзаборавиле. 🙂

  Само Рурално.

  Видеата ќе ги објавуваме на youtube каналот на zemjodelie.mk

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Државно земјиште над 3 хектари
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Како да одгледувате јагоди во пластична торба?
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...