Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

28.8 C
Skopje
Thursday, July 25, 2024

More
  домаОгласиСе продава кромид

  Се продава кромид

  petel baner

  Се продава кромид кој сака нека се јави на 077903587

  agrounik

  Тимот на www.zemjodelie.mk ќе продолжи бесплатно да ги објавува постовите за продажба на Земјоделците членови во Земјоделската група на Фејзбук и Вибер.

  Се продава кромид 1
  Се продава кромид

  Земјоделците се почесто ги користат социјалните мрежи за да ги продаваат и купуваат. Ова е една од тие групи.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Исто така Земјоделците објавуваат и во Вибер групата на zemjodelie.mk

  Поздрав Земјоделци

  Само Рурално.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img