Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

17.8 C
Skopje
четврток, септември 23, 2021

More
  домаАгро ВестиПријава на штети од градот

  Пријава на штети од градот

  Пријава на штети од градот, поднесете барање не чекајте.

  Пријава на штети од градот

  Деновиве имаше невреме со град во Макеоднија кое направи штети по нивите.

  Секој што има штета нека пријави во подрачна единица.

  Овде можете да го симнете барањето КЛИКНИ ОВДЕ

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Цените на кванташки 28.05.2021
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Кромидот помага при 35 болести, еве ги рецептите!
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...