Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

17.8 C
Skopje
четврток, септември 23, 2021

More
  домаАгро ЗабаваВидео волк како напаѓа овца

  Видео волк како напаѓа овца

  Видео волк како напаѓа овца и наеднаш се случува нешто неочекувано.

  Волкот трга во напад но сепак не ја очекуваше оваа рекација.

  Погледнете ја храбрата реакција на овцата која ги заштитуваше своите јагниња.

  Видео волк како напаѓа овца

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро вести, како и нашите групи на Facebook и Viber.

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Плачете додека сечете кромид? Еве неколку трикови
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Стриг на овци
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...