Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

21.8 C
Skopje
вторник, јули 27, 2021

More
  домаАгро ВестиСтриг на овци

  Стриг на овци

  Стриг на овци. Погледнете како тоа го прави мајстор Мајстор Андреј Димовски.

  Стриг на овци

  Еве и малку од обичаите како на крајот од стригот на овците.

  Стриг на овци

  Да сте живи и здрави и да се множи стоката.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро вести, како и нашите групи на Facebook и Viber.

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Видео волк како напаѓа овца
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Најјаките луѓе на светот се Земјоделците
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...