Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

0.8 C
Skopje
среда, јануари 19, 2022

More
  домаАгро ВестиМлад Земјоделец

  Млад Земјоделец

  Млад Земјоделец од Македонија.

  Погледнете го ова видео што ни го испратија во групата на Земјоделие.мк.

  Млад Земјоделец

  Видеото ни го испрати Aleksandar Jovceski.

  Вакви млади деца се иднината на земјоделието во Македонија.

  Да си живо и здраво момче и секоја ти чест.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Sinpeks
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Термин за полагање ловечки испит
  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...