Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

26.8 C
Skopje
Monday, June 5, 2023

More
  домаАгро ВестиКако може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски...

  Како може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски стопанства?

  Како може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски стопанства?

  На ова прашање одговара Трајан Димковски, заменик министер за земјоделство, шумарство и водостопанство.

  Како може да се регистрира жена земјоделец во Единствениот регистар на земјоделски стопанства?

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img