Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

18.8 C
Skopje
Friday, May 24, 2024

More
  домаАгро ВестиЗемјоделие.мк

  Земјоделие.мк

  petel baner

  Земјоделие.мк е повторно активен.

  Здраво живо Земјоделци. Накратко да ве информираме дека Тимот на земјоделие.мк повторно е во акција и почна да пишува на сајтот www.zemjodelie.mk

  Да бидеме искрени малку не фати мрза, малку се разочаравме дека само си го трошиме времето а ништо не заработуваме, малку си создаваме непријатели ама и богами по некој искрен пријател.

  Не знаеме ни ние до кога ќе не држи оваа работна навика ама си рековме дека во овие грозни времиња не е лошо Земјоделците да имаат сајт на кој што ќе се забавуваат, дружат, информираат и ќе разменуваат искуства.

  Вашата огромна поддршка што ја добиваме на социјалните мрежи не натера да излеземе од овој зимски сон и да почнеме да чукаме по тастатуриве.

  Agrobot

  Во наредниот период ќе бидеме ваш глас кој верувајте преку земјоделие.мк ќе биде многу гласен и ќе се шири многу далеку.

  Немаме некои возвишени идеи и цели туку само да се дружиме, забавуваме и помагаме меѓусебно.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Ви Благодариме и да сте живи и здрави.

  Само Рурално

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img