Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

24.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаОгласиМлад компир

  Млад компир

  petel baner

  Млад компир – почеток на сезоната.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Во вибер групата на земјоделие.мк Виктор објави дека веќе почнал да продава млад компир.

  Кој е заинтересиран може да му пише во Вибер групата.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img