Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

12.8 C
Skopje
Friday, May 17, 2024

More
  домаАгро ВестиФинансиска поддршка за рибарството 2022

  Финансиска поддршка за рибарството 2022

  petel baner

  Финансиска поддршка за рибарството 2022. Доколку ве интересира и нешто сакате да се вклучите во оваа гранка на земјоделието еве што може да очекувате како поддршка од државата во 2022 година.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Финансиска поддршка за рибарството 2022

  Кого го интересира Рибарството и планира некакви вложувања во овој сектор нека си прочита што се може да добие од државата.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img