Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

29.8 C
Skopje
Wednesday, July 24, 2024

More
  домаАгро ВестиСточен пазар Скопје

  Сточен пазар Скопје

  petel baner

  Сточен пазар Скопје 05.04.2022 година.

  Добар ден Земјоделци,

  Знаеме дека знаете но сепак еве да ве потсетиме дека и во Скопје главниот град на Македонија има рурално катче.

  agrounik

  Сточниот пазр во Скопје е место каде што ќе најдете се и сешто а богами и ќе се сретнете со многу други Земјоделци.

  Можете да ги видите цените на живиот добиток, да си купите разни земјоделски производи, добиточна храна, да се напиете топол чај или кафе, да каснете вкусен сендвич и да си помуабетите со другите Земјоделци од овој реон.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Во продолжение ќе ви објавиме неколку фотографии од денешната посета:

  Сточен пазар Скопје – 05.04.2022 година

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img