Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

32.8 C
Skopje
Sunday, June 23, 2024

More
  домаАгро ВестиДо 3 хектари државно земјиште

  До 3 хектари државно земјиште

  petel baner

  Спремајте се да не излезе не сме ви кажале. – До 3 хектари државно земјиште наскоро на оглас за надавање.

  До 3 хектари државно земјиште

  Оваа недела во владина процедура влегува и новиот јавен оглас за доделување околу 4.400 хектари земјоделско земјиште – до три хектари во сите региони низ државата.

  agrounik

  Спремајте документите и папирологијата.

  Кој сака да обработува земја еве му шанса.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Врски и пари за мито не ви требаат бидејќи нема корупција во државава 😉

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img