Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

27.8 C
Skopje
Friday, June 21, 2024

More
  домаАгро ВестиЕлектронско поднесување за субвенции

  Електронско поднесување за субвенции

  petel baner

  Електронско поднесување за субвенции – па еве веќе сме 21 век и ние Земјоделците треба да се модернизираме.

  Нема потреба веќе да чекаме на шалтери и да се гужваме во редови пред шалтерите на подрачните единици на МЗШВ.

  Можеме електронски да поднесеме барање за субвенции со притискање ОВДЕ

  Знаеме дека Земјоделците не се баш хакери па еве ако имате нејасно можете ОВДЕ да прочитате како да го направите тоа.

  Електронско поднесување за субвенции – Упатство за електронско пријавување.

  agrounik

  Куче летна во вселената можеме и ние Земјоделците малку да се модернизираме.

  Еве јас денес пробував да си ги пријавам пчелките електронски и не успеав поради некои софтверски грешки ама морам да ги пофалам вработените во АГЕНЦИЈАТА ЗА ФИНАНСИСКА ПОДДРШКА ВО ЗЕМЈОДЕЛСТВОТО И РУРАЛНИОТ РАЗВОЈ одма ми се јавија на телефонот за поддршка и ми помогнаа да си пријавам субвенции он лајн.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Телефон за контакт  02 3097 450 

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img