Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

21.8 C
Skopje
Wednesday, July 17, 2024

More
  домаРурален ТуризамЖетварска салата

  Жетварска салата

  petel baner

  Жетварска салата нема поубав и поздрав начин за да си ја повратите силата после работа на отворено во овие летни денови.

  Еве како се подготвува а рецептот е многу лесен.

  ЗАБОРАВЕНА ЛАДНА СУПА -ЖЕТВАРКА

  На лето освежителна и при жетва

  а зиме за диета и пости

  РЕЦЕПТ

  Вода,Органски јаболков оцет,сецкано лукче,сецкани краставици,магдонос и малку маслинов зејтин.

  agrounik

  Жетварска салата многу лесно се прави и не е скапа а е многу здрава и корисна.

  Рецепт за јаболков оцет

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро Вести, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img