Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
Friday, December 8, 2023

More
  домаМеханизацијаОЗДОКЕН - Житни сеалки

  ОЗДОКЕН – Житни сеалки

  Agrobot

  Оздокен – житни сеалки се само дел од големата понуда на земјоделски машини со кои можете да се снабдите на рати без камата.

  petel baner

  Оздокен спецификации:

  • Дупли или единечни дискови
  • Ралници/вули
  • Работна зафатнина од 2.5 м до 4 м
  • Транспортни тркала
  • Депозитор за ѓубриво
  • Хидраулични маркери

  Можност за плаќање на рати без камата (повеќе информации во продажните салони на Хемометал).

  Кредити до 4000 евра, со рок на отплата до 48 месеци и НАЈВАЖНО 0% камата за клиентите.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Аплицирањето, како и целата постапка и процедура се извршува во Хемометал – Битола.

  За подетални информации посетете ја страната на Хемометал – Битола, или јавете се на овој БРОЈ.

  За повеќе слични корисни стории посетете ја рубриката Механизација, како и нашите групи на Facebook и Viber.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img