Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

24.8 C
Skopje
Thursday, September 21, 2023

More
  домаАгро ВестиАгро клуб за Земјоделци

  Агро клуб за Земјоделци

  Petel.mk

  Агро клуб за Земјоделци. Веќе некое време постои место на Вибер кое што Земјоделците од Македонија го користат за брза размена на информации помеѓу себе.

  Во овој земјоделски клуб нема место за друго и единствена тема на муабет е земјоделието.

  Агро клуб за Земјоделци во вибер групата собира околу 4000 членови.

  Меѓу себе Земјоделците си разменуваат информации, си продаваат, си купуваат и се фалат со своето производство.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Доколку имате Вибер на вашиот телефон можете да и ве интересира што се случува во овој клуб на Земјоделци можете да се зачлените со притискање на ОВА КОПЧЕ.

  Поздрав Земјоделци.

  Само Рурално

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Вибер.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img