Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

38.8 C
Skopje
Friday, July 12, 2024

More
  домаОгласиПрироден мед

  Природен мед

  petel baner

  Природен мед.

  Пчеларникот се наоѓа во најчистата еколошка област во Македонија.

  Горна Дебрца – село Сливово каде во радиус од 30 километри нема никакво загадување.

  agrounik

  Медот е ваден во најсовремени иноксни садови и пакуван во нови тегли.

  Медот е полифлорен – планинско ливадски.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  За порачки побарајте го Игор Наумовски 070252558

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Вибер.

  А доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img