Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

32.8 C
Skopje
Saturday, June 22, 2024

More
  домаАгро ЗабаваМагаре попознато од политичари

  Магаре попознато од политичари

  petel baner

  Магаре попознато од политичари во Македонија. Дали е ова можно?

  Бидејќи во последно време во Македонија најпознати станале политичарите и стално прават некои анкети кој од кој бил по познат.

  Тимот на www.zemjodelie.mk реши да направи една акција и да пробаме дали едно магаре може да биде попознато од најпознатиот политичар во Македонија.

  Инаку магарево на сликава е земено по случаен избор не е ни најубаво ни најмладо ни најпаметно ни највредно ниту пак е припадник на некои од народите и народностите што живеат во Македонија 🙂

  Ова магаре одамна ни го има испратено Младен Мијакоски

  За да го направиме ова магаренце познато ќе ве замолиме да го лајкнете и да го споделите да видиме колку лајкови и споделувања ќе добие и дали ќе ги победи политичариве во Македонија.

  agrounik

  Магаре попознато од политичари би благодариме што одвоивте од вашето време за да го лајкнете и шернете ова магаренце.

  Поздрав добри луѓе

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Само Рурално

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро Вести, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img