Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

36.8 C
Skopje
Thursday, June 20, 2024

More
  домаАгро колумнаПРОЦЕНКА НА КЛАНИЧНИОТ КВАЛИТЕТ НА МЕСОТО

  ПРОЦЕНКА НА КЛАНИЧНИОТ КВАЛИТЕТ НА МЕСОТО

  petel baner

  ПРОЦЕНКА НА КЛАНИЧНИОТ КВАЛИТЕТ НА МЕСОТО – Класификација на говедски трупови според категории и класи

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро Вести, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img