Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

30.8 C
Skopje
Friday, July 12, 2024

More
  домаАгро ВестиПортокалова фаза

  Портокалова фаза

  petel baner

  Портокалова фаза во Македонија

  ПОРАДИ ЕКСТРЕМНО ТОПЛО ВРЕМЕ!!!Министерството за здравство даде препораки: Избегнувајте излегување на сонце. Сокријте се на мирно и ладно место и пијте многу течности.

  НЕГДЕ ВО ТИКВЕШИЈАТА 😎😄👍

  Само Рурално.

  Ова е пост што пред некое време ни го пративте па моравме да го споделиме.

  Е сега озбилно малку.

  agrounik

  Портокалова фаза

  Сериозно сватете го ова предупредување и избегнувајте работа на отворено во периодото кога е најтопло.

  Пијте многу течности но НИКАКО алкохол.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Поздрав Земјоделци и чувајте се има време за работата не бега таа не чека нас.

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро Вести, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img