Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

23.8 C
Skopje
Friday, June 21, 2024

More
  домаАгро ВестиОпремете се за Новата Ловна Сезона со Гумени Обувки од Тигар Пирот!

  Опремете се за Новата Ловна Сезона со Гумени Обувки од Тигар Пирот!

  petel baner

  Новата Ловна Сезона доаѓа – Драги ловџии во Македонија,

  Апел до сите ловџии ве повикуваме да се опремите за новата ловна сезона со најдобрите гумени обувки од фабриката Тигар од Пирот.

  Тигар гумените обувки се синоним за квалитет, тие се изработени со највисок квалитет на материјали и со врвна производствена технологија а во нивното производство секогаш на прво место се ставени потребите на ловџиите, што ги прави идеални за вашите ловни авантури и престој во природа.

  Зошто треба да изберете Тигар?

  Издржливост и Квалитет: Нашите гумени обувки се изработени од материјали висок квалитет кои гарантираат долготрајна употреба и издржливост, без разлика во условите на теренот.

  Удобност и Поддршка: Дизајнирани специјално за ловџии, нашите обувки обезбедуваат удобност и поддршка за вашите нозе, што ви овозможува долги часови безгрижно ловење и движење по планините и полињата.

  Водонепропустливост: Нашите обувки се направени со напредни технологии за водонепропустливост, што ви гарантира безбедност и комфорт, дури и во највлажни услови.

  Сигурност: Со специјално дизајнирани ѓонови за стабилност и сигурност, вие можете да излезете на било каков терен, знаејќи дека сте сигурни и стабилни.

  Избор без Конкуренција: Тигар гумени обувки се ексклузивни и недостапни кај другите производители во Македонија. Нашиот застапник ви нуди најдобри цени, директно од фабриката.

  Овде можете да ги видите сите модели и цените

  Не сакаме да го пропуштите ниту едно ловно искуство поради неудобни и несигурни обувки. Опремете се со најдоброто и припремете се за уште една уловна приказна со Тигар гумени обувки.

  Посетете го веб сајтот www.tigar.mk и вашето ловно искуство ќе биде загарантирано!

  Новата Ловна Сезона – Добар поглед и мирна рака.

  WWW.TIGAR.MK
  Или побарајте не на овој број 022455773 Работното време е од 8 до 16 часот понеделник до петок.

  agrounik

  Ви благодариме што ги избравте нашите производи и се надеваме дека ќе ве служат верно во годините пред вас.

  Среќа и безбедност на секој чекор!

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Поздрав од екипата на WWW.TIGAR.MK

  За повеќе корисни стории посетете ја рубриката Агро Вести, како и нашите социјални мрежи Facebook и Viber и Telegram.

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img