Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

9.8 C
Skopje
Thursday, April 18, 2024

More
  домаАгро ВестиАгрометео

  Агрометео

  petel baner

  Агрометео мобилна апликација која што треба да ја има инсталирано секој Земјоделец на својот телефон.

  Почитувани,

  Ви ја претставуваме мобилна апликација Агрометео, со која на вашите телефони можете да ги видите моменталните измерени вредности на нашите 14 локации и да видите прогноза за сите општини во Македонија.

  Во делот за алрми можете да изберете аларм, пример температура која ви е од интерес за вашата локација или аларм за болест или појава на мраз.

  Agrobot

  Апликацијата можете да ја спуштите на наредниот линк или со пребарување во Play store на Агрометео.

  https://play.google.com/store/apps/details…

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Голем поздрав до УПРАВАТА ЗА ХИДРОМЕТОРОЛОШКИ РАБОТИ на Македонија

  Придружете се во нашата заедница на Земјоделие.мк на ВиберТелеграмФејсбук бидете дел од најголемето земјоделско семејство во кое сте секогаш добредојдени

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img