Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

16.8 C
Skopje
Saturday, April 20, 2024

More
  домаОгласиСе продава бочно крило за наводнување

  Се продава бочно крило за наводнување

  petel baner

  Се продава бочно крило за наводнување

  Се продаваат комплет две бочни крила со мотор, прскачи, цевки до 300 метри должина.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  070353880

  Огласи на земјоделие.мк

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img