Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

16.8 C
Skopje
Saturday, April 20, 2024

More
  домаОгласиСе продава Караман

  Се продава Караман

  petel baner

  Се продава Караман куче од стара македонска раса.

  Кучето е старо 5 години и е добро одгледано но поради неможност за чување истото го продаваме. Кучето е од сортата овчарски кучиња така да погодно е за чување на стока.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Го продаваме само на сериозни љубители животни кои би го гледале исто како што и ние до сега го гледаме. 075213067

  Огласи на земјоделие.мк

  Доколку нешто продавате или купувате посетете го огласникот WWW.PETEL.MK

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img