Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

36.8 C
Skopje
Thursday, June 20, 2024

More
  домаАгро ВестиЛегнаа пари кај Сточарите

  Легнаа пари кај Сточарите

  petel baner

  Сточари проверете си ги сметките.

  На околу 7 183 Сточари на сметка им беа префрлени парите за произведено и предадено млеко парите се од третата фаза. Кој дава пак да дава кој зима пак да зима 🙂

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img