Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

17.8 C
Skopje
четврток, септември 23, 2021

More
  домаОгласиАко сака некој да купи млади кокшки петли и пилиња нека го...

  Ако сака некој да купи млади кокшки петли и пилиња нека го бара Васе Трендов

  Кој е за млади јарки, кокошки, петли и пилиња ги продавам сите компплет околу 100 на број. Јарките се од месец мај во јануари треба да пронесат и млади пилиња 3 месеци стари околу 50 на број. Кој е заинтересиран нека се јави на 070618293 да се договориме за цена. Поздрав Васе Трендов

  Повелете линк од огласот:

  https://www.facebook.com/groups/zemjodelie.mk/permalink/1896066103880113/

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Временска прогноза за 04.12.2020
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Македонска банана
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...