Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

22.9 C
Skopje
Tuesday, June 25, 2024

More
  домаАгро ВестиТутунарите се закануваат со протест

  Тутунарите се закануваат со протест

  petel baner

  Денеска откупот на тутунот изгледа не е како што треба.

  Откупните пунктови повторно тутунот го ценат најмногу во 3та и 4та класа.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Трпението на Тутунарите е доведено до крај и се закануваат со протести.

  Во продолжение ќе ви споделиме и неколку слики од социјалните мрежи.

  Тутунари поздрав.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img