Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

18.8 C
Skopje
Friday, May 17, 2024

More
  домаАгро ВестиПротести на Тутунарите. Незадоволството расте

  Протести на Тутунарите. Незадоволството расте

  petel baner

  протести на тутунарите

  Ова е пораката за утрешните протести на тутунарите.

  Здраво само да ве информирам протести утре Прилеп заполски мост над лукоил од 10 до 16 часот

  Битола Село Драгожани фабрика Сокотабак од 06 до 09 часот

  Општина Конче-Радовиш раскрсница Мак Петрол од 07 до 10 часот

  Велес ул вардарски Башино Село од 13:30 до 15:30 часот.

  Agrobot

  Ве молиме по масовност да се слушни нашата мака, задолжително носење на маска.

  Ова е пораката со апел испратена од Тутунарите штрајкувачи.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Сајтот на земјоделие.мк ќе ги пренесува пораките на Тутунарите

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img