Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

31.7 C
Skopje
Tuesday, June 25, 2024

More
  домаАгро ВестиРосоман имаш поздрав од Село Лакочереј Охридско

  Росоман имаш поздрав од Село Лакочереј Охридско

  petel baner

  Две праски едно кило 🙂

  Росоман имаш поздрав од Село Лакочереј Охридско. Праска за медаља.

  Општина Росоман е најголем производител на праски во Македонија но и Село Лакочереј има со што да се пофали 🙂

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Од Рубликата Агро Шампиони Лиле Речоска секоја чест за праскава.

  Погледнете го постот ТУКА

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img