Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

8.8 C
Skopje
Friday, December 2, 2022

More
  домаАгро ВестиСамо за МЛЕКОПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ

  Само за МЛЕКОПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ

  Не замолија да го објавиме ова.

  Па еве сите ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА МЛЕКО НЕКА ПРОКОМЕНТИРААТ.Значи се бара да нема вода, масленост 5.2, а ЦЕНА 15 денари.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img