Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

12.8 C
Skopje
Thursday, May 16, 2024

More
  домаОгласиМисирки прва класа - се продаваат

  Мисирки прва класа – се продаваат

  petel baner

  Се продаваат Мисирки прва класа. Доколку сте заинтересирани повелете контактирајте го продавачот Bio Farm Struga на овој линк. Мисирките можете да ги видите и на видеото.

  Па доколку сте заинтересирани слободно пишете му на продавачот Bio Farm Struga на овој линк бидејќи нема оставено телефон.

  Agrobot

  Објавата е пуштена на Земјоделската Фејзбук група

  Земјоделците се почесто ги користат дигиталните алатки за своја потреба. Тие најчесто продаваат, купуваат, делат некои совет, но и поднаучуваат нешто. Дигиталните алатки иако многу мислат дека Земјоделците не ги користат навистина се лажат.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  А доколку продавате или купувате нешто поврзано со Земјоделие можете да објавувате и во Земјоделската Вибер група

  Повеќе огласи можете да најдете ТУКА

  Ова е страницата на ФБ zemjodelie.mk

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img