Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

12.8 C
Skopje
Thursday, May 16, 2024

More
  домаАгро ВестиИма пари во земјоделието - браво домаќине

  Има пари во земјоделието – браво домаќине

  petel baner

  Од секогаш важело правилот можеби нема многу но сепак има пари во земјоделието.

  Има пари во земјоделието
  Има пари во земјоделието

  Земјоделството е најисплатливо во Скопскиот регион.

  Земјоделец од скопско поле од продажба на сопствени земјоделски производи остварил доход од 526 илјади евра.

  Agrobot

  Ова е според управата за јавни приход.

  Браво домаќине.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Па после ќе рече некој дека неможе да се заработи од земјоделието.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img