Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

38.8 C
Skopje
Friday, July 19, 2024

More
  домаАгро ВестиСреќна нова 2021 година

  Среќна нова 2021 година

  petel baner

  Почитуван народе, заедно поминавме година исполнета со измешани чувства. За повеќето луѓе година која под итно треба да се заборави и избрише од календарот. Сепак има и такви кои се офајдија на маката која не задеси. Но, како и да е година која вечно ќе ја паметиме и прераскажуваме на следните генерации. Година на болести, на загуби, солзи, забрани, мерки, протоколи, но и покрај тоа ќе се вратиме посилни од кога било до сега.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Драги наши земјоделци, поминавте тешка година како и секогаш. Не секогаш за Вас институциите имаат слух, но Вие успевате да се кренете на нозе и да се слушне вашиот глас. Zemjodelie.mk е тука за Вас уште од самиот почеток и едно е сигурно, секогаш сме на Ваша страна и така ќе остане.

  Уште еднаш, новата година нека ви биде плодна, бериќетна и имајте добро здравје и нормално да капне по некоја паричка.

  Од тимот на Zemjodelie.mk имајте СРЕЌНА НОВА 2021 година.

  tigar.mk baner
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img