Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
вторник, декември 7, 2021

More
  домаОгласиУслужен оглас - се продава теле

  Услужен оглас – се продава теле

  Услужен оглас: Влатко Ристовски продава машко теле старо една недела.

  услужен оглас

  Доколку ви треба Влатко Ристовски можете да стапите во контакт со него на овој ЛИНК.

  Земјоделците се почесто ги користат социјалните мрежи за да ги продаваат и купуваат. Ова е една од тие групи.

  Исто така Земјоделците објавуваат и во Вибер групата на zemjodelie.mk

  Поздрав Земјоделци

  Само Рурално.

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Циронка – сушена риба – Стење
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Дијалекти на македонскиот јазик
  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...