Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
вторник, декември 7, 2021

More
  домаОгласиВиетнамски прасиња - се продаваат

  Виетнамски прасиња – се продаваат

  Виетнамски прасиња објавени во групата на ЗЕМЈОДЕЛИЕ.МК

  Ова е услужен оглас.

  Кој е заинтересиран за виетнамски прасиња нека го контактира огласувачот.

  Тимот на земјоделие.мк ќе им помага на своите членови да си ги продаваат своите работи и бесплатно ќе ги објавува нивните огласи.

  Поздрав Земјоделци.

  Само Рурално.

  Повелете овде на овој линк ПРИТИСИ ТУКА

  На страната на земјоделие.мк можете да најдете и ДРУГИ ОГЛАСИ.

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Пилиња кој сака нека повели
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Дали дабот е лековит?
  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...