Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

2.8 C
Skopje
вторник, декември 7, 2021

More
  домаАгро ВестиПилиња кој сака нека повели

  Пилиња кој сака нека повели

  Пилиња објавени во групата на ЗЕМЈОДЕЛИЕ.МК

  Ова е услужен оглас,

  Кој е заинтересиран нека го контактира огласувачот.

  Тимот на земјоделие.мк ќе им помага на своите членови да си ги продаваат своите работи и бесплатно ќе ги објавува нивните огласи.

  Поздрав Земјоделци.

  Само Рурално.

  Повелете овде на овој линк ПРИТИСИ ТУКА

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...ИПАРД – ОЧЕКУВАЈТЕ ПОВИК
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Виетнамски прасиња – се продаваат
  spot_img
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...