Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

38.8 C
Skopje
среда, јуни 23, 2021

More
  домаАгро ВестиИПАРД - ОЧЕКУВАЈТЕ ПОВИК

  ИПАРД – ОЧЕКУВАЈТЕ ПОВИК

  ИПАРД програмата за набавка на приклучна механизација.

  Ајде кој дава пак да дава кој зема пак да зема.

  Од денес почнаа да се јавуваат од Ипард агенцијата за потпишување на договори од Ипард 2 програмата за набавка на приклучна механизација.

  Земјоделци, бидете достапни на телефоните.

  Треба да знаете и дека многу ќе бидат одбиени особено оние земјоделци кои се над 40 години. За жените овој критериум не важи.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Поплави во Село Зубово
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Пилиња кој сака нека повели
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...