Тел: +38975383796 Е-пошта [email protected]

30.8 C
Skopje
Wednesday, June 19, 2024

More
  домаАгро ВестиПоплави во Село Зубово

  Поплави во Село Зубово

  petel baner

  Поплави во Село Зубово. Дождовите што врнеа изминатиов период придонесоа некои реки да излезат од своите корита и да ги поплават нивите.

  Повелете снимка од дрон на телевизија Вис како изгледаат поплавените ниви во Село Зубово.

  Prostor za reklama na zemjodelie.mk

  Повелете линк од снимката ни ја испратија во Групата на Земјоделие.мк

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  tigar.mk baner
  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img