Тел: +38975383796 Е-пошта info@zemjodelie.mk

17.8 C
Skopje
Tuesday, May 18, 2021
More
  домаОгласиКози и јариња на продажба

  Кози и јариња на продажба

  Кози и јариња на продажба цена по договор со сопственикот.

  Козите и јарињата на продажба се наѓаат во Мариово.

  На овие броеви можете да го контактирате сопственикот.

  078/440-411
  078/330-119

  30 кози и 10 јариња на продажба.

  На страната на земјоделие.мк можете да најдете и ДРУГИ ОГЛАСИ.

  За повеќе корисни стории посетете ја страната на zemjodelie.mk, како и Земјоделските групи на Facebook и Viber.

  Само Рурално

  spot_img
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Волнен елек – рачно изработени работи од волна
  МОЖЕ БИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА...Цени на зеленчук
  spot_img

  ДАЛИ МОЖЕ ДА СЕ ЖИВЕЕ ОД ЗЕМЈОДЕЛИЕ?

  View Results

  Loading ... Loading ...

  Земјоделци проверете ги сметките

  Земјоделци проверете си ги сметките !!! Денеска владата ги исплати сите заостанати субвенции на Земјоделците.Исплатени се и сите субвенции што треба да се...